Nasz blog
Zapraszamy serdecznie do lektury naszego nowego bloga, na którym dzielimy się z Państwem naszymi odkryciami muzycznymi, ciekawostkami o oferowanych przez nas produktach i rozwiązaniach, poradami technicznymi. Opisujemy nadchodzące koncerty, nowe płyty oraz interesujące wydania muzyki w wysokiej rozdzielczości. stereostereowarszawa.blogspot.com


Nasze spotkania muzyczne
Linn Lounge presents

Sobota, 8 Lutego | Słodkie Strumieniowanie w STEREO STEREO Warszawa
Zapraszamy od 11:00 do 16:00
Używając odtwarzacza strumieniowego Linn’a przekonasz się, że nie tylko muzyka brzmi z niego lepiej. Filmy, gry, TV, radio – jednym słowem wszystko czego słuchasz w domu może być odtworzone z najwyższą jakością. Zapraszamy na Sweet Streams Event i odkryj, co Linnowski odtwarzacz strumieniowy może zrobić dla ciebie. Posłuchaj swojej ulubionej muzyki w jakości Studio Master, nagrania ze Spotify, a nawet obejrzyj fragment filmu, a system Linn'a pokaże jak łatwo najlepszy dźwięk może zabrzmieć w twoim domu.

Niezależnie jak wiele wiesz o strumieniowaniu muzyki, każdy będzie mógł poznać jego zalety, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Zapraszamy wszystkich melomanów oraz wielbicieli wysokiej jakości dźwięku na sobotę, 8 lutego 2014.
Mamy nadzieję, że interesująco spędzicie z nami czas.

Już wkrótce:
LINN Lounge presents... The Beatles.

Nasze spotkania muzyczne z serii LLP dają Państwu szansę posłuchać wybitnych artystów na systemach Linn'a oraz dowiedzieć się czegoś o ich życiu, miłościach i inspiracjach.

Nasi pracownicy będą gotowi odpowiedzieć na każde Państwa pytanie, a smaczny, domowej roboty poczęstunek i lampka wina, mamy nadzieję, utrzymają Was w dobrej kondycji. Na koniec będziecie Państwo mieli okazję posłuchać swojej ulubionej muzyki na różnych systemach Linn'a. Niezależnie, czy jest to plik Studio Master, nagranie ze Spotify, YouTube, a nawet film, systemy Linn'a zapewnią najlepszy dźwięk ze wszelkich źródeł dostępnych w domu.

Mile widziani będą Państwa znajomi i przyjaciele, którzy już podzielają lub być może są na dobrej drodze, by podzielać Waszą pasję i miłość do muzyki.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o odebranie bezpłatnych biletów z naszego salonu lub jeżeli z jakichś powodów jest to niemożliwe o zarezerwowanie miejsca mailem lub telefonicznie z zaznaczeniem terminu i ilości osób.     Z góry dziękujemy i gorąco zapraszamy.


Poprzednie spotkania