Stereo Stereo to trochę inny, specjalistyczny salon audio/video. Inny, bo w odróżnieniu od wielu podobnych miejsc nie jesteśmy składem przypadkowych produktów lecz dobieramy je tak, aby tworzyły kompletne systemy. Inny, bo nie ma dla nas znaczenia czy jesteś osobą, która dopiero zaczyna swą przygodę w świecie hi-fi i czuje się lekko zagubiona ogromem propozycji, czy doświadczonym audiofilem, jesteście tak samo miłe widziani. Inny wreszcie, bo aby zapewnić wam komfort wcześniej omawiamy wasze potrzeby, a następnie umawiamy się na indywidualne prezentacje.

Naszym marzeniem jest, aby było on miejscem nieszablonowym pod każdym względem oraz ambicję, aby sprostać wymaganiom każdego zleconego nam projektu. Niezależnie, czy będzie on skromny, wielki, wielopokojowy lub wręcz awangardowy, jesteśmy dobrze przygotowani...

NAJCIEKAWSZE PRODUKTY
W Stereo Stereo oferujemy wybitne systemy oraz ściśle wyselekcjonowane produkty uznanych marek, które uważamy za najlepsze w swoich kategoriach oraz odpowiednich przedziałach cenowych. Po dobraniu ich w systemy można powiedzieć, że wykonaliśmy już za Ciebie 95% pracy domowej.
HI-FI, HIGH-END, ETC...
Zajmujemy się wszystkim co niezbędne do słuchania muzyki w domu. Bez względu na to czy kupują Państwo swój pierwszy zestaw hi-fi, czy chcą rozbudować aktualny system, przygotujcie się na wyjątkowe traktowanie. Ten sam wyjątkowy standard obsługi oferujemy podczas wyboru sprzętu High-End, kina domowego, a także instalacji multiroom / smarthome.
JAK W DOMU
Zapraszamy na prezentacje naszych systemów. Na wygodnej sofie, przy filiżance aromatycznej kawy dużo łatwiej wybrać system odpowiedni dla siebie. W Warszawie dysponujemy dwiema salami odsłuchowymi: 25 ㎡ oraz 15 ㎡. Celowo nie instalowaliśmy żadnych paneli akustycznych, dzięki domowemu klimatowi sal i miłej atmosferze, można poczuć się jak we własnym domu.

EKSPERCI W SWOIM FACHU
Wszyscy nasi pracownicy zajmują się wysokiej klasy sprzętem hi-fi od ponad 20 lat. Pracowali w kraju i za granicą. To wyłącznie pasjonaci, którzy kochają muzykę i często grają na różnych instrumentach. Dzięki rozbudowanemu programowi szkoleń, należą do najbardziej doświadczonych sprzedawców w kraju.
KOMFORT WYBORU
Dla Państwa wygody prosimy o wcześniejsze umówienie prezentacji. Mamy wtedy cały salon do Państwa dyspozycji i możemy zaprezentować kilka systemów w różnych kategoriach cenowych, dzięki czemu łatwiej będzie można podjąć decyzję o wyborze. Prezentacje możliwe są również poza normalnymi godzinami pracy.
SUPER WARUNKI ZAKUPU
Zdecydowana większość produktów hi-fi objęta jest 24 miesięczną gwarancją. Dzięki darmowemu systemowi przedłużonych gwarancji, wiele z oferowanych przez nas produktów posiada 3-, 4-, a nawet 5-letnią ochroną przed usterkami. Istnieje również możliwość zakupu ratalnego.


INSTALACJE W DOMU
Aby upewnić się, że zakupiony przez Państwa system działa w 100% poprawnie oraz brzmi tak dobrze, jak to tylko możliwe, proponujemy instalację systemu u Państwa w domu. Nasz technik dostarczy system, ustawi i przeszkoli z jego obsługi. Za dodatkową opłatą możemy zainstalować telewizor na ścianie, ustawić system kina domowego, jeśli trzeba poprawić wi-fi lub np. uporządkować kable kable.

OPIEKA NAD SYSTEMEM
Zakup to tylko początek przygody z dobrym dźwiękiem. Zdecydowana większość oferowanych przez nas systemów umożliwia rozbudowę i stopniowe poprawianie brzmienia. Dzięki specjalnemu programowi, oferujemy regularne wizyty w domu, a także serwis pogwarancyjny zakupionego u nas sprzętu. Tak, aby można było bez problemów słuchać muzyki przez lata.
EKOLOGIA
W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty, których producenci nie przyłączają się do zaśmiecania świata, nie korzystają z taniej siły roboczej. Mogą one służyć bezawaryjnie przez wiele lat i nie wymagają zmiany po jednym sezonie. Dzięki trosce o naszą planetę, mamy pewność, że wszyscy jej mieszkańcy mogą żyć w lepszych warunkach.
Piszą o nas: "Po mile spędzonych paru godzinach w Stereo Stereo zaczęła mi wracać wiara w przyszłość salonów Hi-Fi z prawdziwego zdarzenia. Powrót do centrów miast wyspecjalizowanych salonów z urządzeniami wysokiej klasy oraz wyszkolonym personelem staje się faktem."   - Marcin Olszewski, audiostereo.plJesteśmy jedynym dealerem poziomu Linn Klimax w Polsce.