Czy jest inteligentny dom?
W naszych domach mamy wiele rozmaitych rozwiązań i systemów mających ułatwić nam życie. Inteligentny dom łączy wszystkie elementy, sprawiając, że wszystkie twoje dotychczasowe systemy pracują harmonijnie razem. Integrując wszystko - od oświetlenia, poprzez muzykę, wideo, kontrolę ogrzewania i klimatyzacji, systemy zabezpieczenia domu, do smartfonów i tabletów - Control4 tworzy spersonalizowane ustawienia, które ułatwiają Twoje życie i pracę dając Ci to wszystko, czego potrzebujesz - wygodę, oszczędność, i spokój.

Przy tak wielu "inteligentnych" rozwiązaniach dostępnych na rynku większość ludzi nie wie, od czego zacząć, jak pogodzić tak wiele różnych kontrolerów.

Możemy stworzyć dla Ciebie narzędzie, które będzie zarządzać wszystkimi Twoimi systemami za pomocą jednego, przyjaznego interfejsu. Obsługiwać go można przez iPada, naścienny panel dotykowy, komputer, smartfon a nawet tradycyjny pilot jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jesteśmy autoryzowanymi instalatorami systemów Control4. Sprawimy, że Państwa dom stanie się naprawdę inteligentny.


Stacks Image 769
Stwórz sobie doskonałą atmosferę.
Nadzoruj bezpieczeństwem domu kontrolując kamerami zdalnie nawet przebywając za granicą. Control4 stanie się mózgiem Twoich systemów elektronicznych i ułatwi użycie wszelkich systemu potrzebnych Twojemu domowi.

Nie ma jednego odgórnie ustalonego pakietu. Piękno Control4 i to, co odróżnia go od innych rozwiązań automatyki to fakt, że pozwala Ci zaprojektować system, który naprawdę działa zgodnie z Twoim stylem życia, potrzebami i budżetem. To Ty wiesz najlepiej czego Ci trzeba.

Być może chcesz aby Twój dom zamykał się o 22, a zasłony chroniły dokładnie wtedy, kiedy słońce najbardziej doskwiera. A może chcesz poprawić doznania kina domowego i sterować jednocześnie dźwiękiem, obrazem a nawet światłem? Albo dyskretnie podświetlać swoją kolekcję, kiedy przyjdą goście?

Oczywiście są też tacy, którzy chcą sterować wszystkim co dzieje się w domu za pomocą kilku gestów - w stylu Jamesa Bonda. Control4 daje Ci dokładnie to, czego potrzebujesz, w oparciu o osobisty styl życia, dom i budżet.


Co czyni ten system innym?
Control4 jest rozwiązaniem all-in-one z nieskończoną paletą personalizacji. Zacznij od ustawień termostatu, albo przekształcenia jednego pokoju w kino domowe. Rozwijaj jego możliwości w całym domu w zgodzie z dostępnym czasem i budżetem. Twoje potrzeby ulegają zmianom przez całe życie, a Control4 może dojrzewać razem z nimi.

Na pewno zauważyłeś, że niektóre firmy ochroniarskie i monterskie proponują “pakiety” zarządzania światłami i alarmem - to nie jest inteligentny dom. W rzeczywistości, te usługi są bardzo ograniczone pod względem funkcjonalności i ich elastyczności. Klienci szybko zdają sobie sprawę, że chcą więcej możliwości wyboru dostosowanych do potrzeb swoich i swojej rodziny - czyli personalizacji. Chcą topowych systemów rozrywki, bezprzewodowego sterowania muzyką, zarządzania wieloma pokojami i innych funkcji poprawiających ich styl życia. Z Control4 masz elastyczną platformę do wspólnego rozwoju.

Control4 jest najprawdpodopobniej kompatybilny z większością produktów które już Państwo posiadacie i które być może kupią Państwo w przyszłości. Dotyczy to również marek oferowanych przez nas w salonie - systemów audio Linn'a, urządzeń Apple, telewizorów Sony, projektrów JVC, dysków sieciowych MusicNAS oraz wielu, wielu innych.