Muzyka dla całej rodziny.
Prostota i wygoda sterowania całą swoją muzyką z poziomu jednego, zintegrowanego systemu jest odpowiedzią na wymogi nowoczesnego domu.

Możesz przeglądać okładki albumów np. na iPadzie, wybierać ulubione utwory i tworzyć niezwykłe playlisty. A może wolisz spędzić wieczór z tym jednym, wybranym artystą, odbyć podróż w głąb całej dyskografii, od początku, końca albo na wyrywki? Skacząc od piosenki do piosenki gdzie tylko zaniesie Cię twoja wyobraźnia? Jest wiele nowych sposobów na odkrywanie muzyki. Od wybierania poszczególnych gatunków, solistów, np. skrzypcowych, gitarowych czy też wyszukiwania najwyżej przez Ciebie ocenionych utworów. Możesz to zrobić szybko i łatwo tworząc własne playlisty albo po prostu odprężyć się i zdać na przypadek.

Nie jesteś zdany tylko na własną kolekcję. Z nielimitowanym dostępem do nowych artystów i albumów poprzez serwisy internetowe, teraz wszystkie kolekcje są stoją dla Ciebie otworem. Bez względu na to, czy wolisz swoich dotychczasowych idoli czy szukasz czegoś nowego, system Linn dzięki swym możliwościom i intuicyjnej obsłudze da Ci komfort i więcej czasu na to co kochasz, na słuchanie muzyki.

Wbudowane w ściany lub sufit, praktycznie niewidoczne głośniki sprawią, że każda przestrzeń może wypełnić się muzyką. Dzięki muzyce zgromadzonej bezpiecznie w jednym, centralnym miejscu, cała nasza kolekcja jest bezpieczna i dostępna z każdego pokoju.

Aby usłyszeć co dobry system multiroom może wnieść do Państwa życia, prosimy o kontakt, a przygotujemy odpowiednią prezentację. Nasi specjaliści już od 15 lat instalują systemu multiroom Linn'a w kraju i za granicą.


Stacks Image 769
Muzyka dla całej rodziny.
Dodaj system Linn'a do swojego domu i spraw że wszystko będzie brzmiało lepiej. Dzięki systemowy Linn DS Multiroom możesz strumieniować muzykę, ścieżki dźwiękowe, a nawet koncerty na żywo do każdego z pomieszczeń w domu. Możesz niezależnie wybierać muzykę, możesz też włączyć to samo w dwóch lub więcej pokojach. Niesamowite możliwości na wyciągnięcie ręki.

Inna muzyka w każdym pokoju
Każdy domownik może wybrać swoją muzykę. Każdy ma dostęp do wspólnej biblioteki muzycznej. Baw się muzyką, twórz własne listy odtwarzania i steruj systemem z każdego miejsca domu.

Ta sama muzyka w każdym pokoju
Stwórz wyjątkowe przyjęcie. Bez względu na to czy chcesz spędzić wyjątkowy wieczór we dwoje czy w dużym gronie przyjaciół, z naszym systemem możesz w każdym pokoju słuchać tej samej muzyki jednocześnie. Po wszystkim za pomocą jednego przycisku możesz wyłączyć systemy w cały domu.

Dziel się muzyką pomiedzy pomieszczeniami
Wszystko co podłączysz do swojego systemu Linn'a, może zostać przesłane do innego pomieszczenia w domu. Posłuchaj swoich ulubionych płyt podczas kąpieli w wannie lub zaproś zespół na koncert w sypialni.

Zarządzanie całym systemem z poziomu smartphone'a lub tableta. Teraz każdy ma władzę nad muzyką.