Marzenie każdego miłośnika filmów.
Tak samo jak łatwo można przenieść muzykę do każdego pokoju, możemy stworzyć system multiroom video, dzięki któremu każdy może wybrać własny film z domowej biblioteki multimedialnej. Wszystkie filmy są umieszczone na jednym serwerze, skatalogowane i gotowe w każdym momencie do odtworzenia.

Skoro już pozbyliśmy się fizycznego nośnika w postaci płyty CD, warto pójść o krok dalej i pozbyć się nośnika w postaci płyty DVD lub Blu-Ray. Serwery kinowe oferują automatyczne zgrywanie oraz katalogowanie wszystkich naszych płyt z filmami, prostą obsługę (włóż dysk, poczekaj na zgranie, schowaj płytę do pudełka) oraz bardzo pojemną przestrzeń wewnętrzną. Na naszym dysku, czyli wirtualnej półce na płyty, w zależności od wersji zmieścimy praktycznie każdą, nawet najbardziej rozbudowaną kolekcję filmową.

Co najważniejsze, identycznie jak w przypadku odtwarzaczy strumieniowych audio - filmy możemy oglądać nie tylko w salonie, ale strumieniować jednocześnie do wielu pomieszczeń. Cała nasza kolekcja jest dostępna na wyciągnięcie ręki (lub smartphone'a). Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie dla każdego miłośnika filmów


Stacks Image 769
Multimedia dla całej rodziny.
Czy można wyobrazić sobie coś gorszego niż mecz naszej ulubionej drużyny kiedy właśnie cała rodzina chciałaby obejrzeć premierę nowej holywoodzkiej produkcji? Nasze systemy pozwalają na dystrubucję dźwięku oraz obrazu w naszym domu, tak aby każdy miał dostęp do swoich ulubionych programów.

Domowa telewizja
Każdy telewizor może korzystać ze wspólnej puli kanałów telewizyjnych. Każdy z domowników może wybrać własne ulubione kanały i sterować wszystkim jednym pilotem - prosto i wygodnie. Dekodery telewizji satelitarnej lub kablowej są schowane w jednym miejscu, minimalizując liczbę urządzeń w pokojach.

Nasz własny Video On Demand
Nasza cała kolekcja filmowa spoczywa bezpieczna na dysku sieciowym, dostępna kiedy tylko mamy ochotę na film. Komedia romantyczna w sypialni, koncert rockowy w sali kinowej, film animowany w pokoju dzieci. Łatwy, szybki dostęp do każdego tytułu, sterowanie z wielu urządzeń (telefony, tablety, komputery, ekran TV), porządek i pewność, że już nigdy nie znajdziemy pustej okładki z filmem na który mieliśmy wszyscy ochotę.

Dzisiejsze systemu multimedialne oferują możliwości o których wiele lat temu nikt z nas nawet nie marzył. Jeśli nawet były dostępne, to zazwyczaj skrajnie drogie, skomplikowane w obsłudze i używane bardzo rzadko w domach, częsciej w hotelach. Dzisiaj multiroom video dalej jest luksusem i niesamowicie wygodnym rozwiązaniem, jednak zdecydowanie bardziej przystępnym cenowo. Obsługa jest tak samo prosta, jak obsługa tradycyjnej telewizji, dzięki czemu nawet osoby starsze lub dzieci nie będą miały z nim problemów. Wszystkie oferowane przez nas systemy są przyszłościowe i oferują możliwość aktualizacji do rosnących wymagań domowników. Zapraszamy do nas lub prosimy o kontakt, aby dobrać system odpowiedni dla Państwa domu.