Sieć multimedialna - krwioobieg naszego domu.
Podstawą działania systemu multiroom jest dobra instalacja sieci komputerowej. W nowoczesnym domu jest to uniwersalna magistrala pozwalająca na komunikację wszystkich urządzeń pomiędzy sobą.

Tworząc własną sieć ethernetową, sprawiamy, że wszyscy użytkownicy mają dostęp do zasobów internetu oraz treści multimedialnych gromadzonych na dysku sieciowym. Szybka sieć bezprzewodowa pozwala na komfortową pracę oraz rozrywkę, kiedy tylko mamy na to ochotę.

Dzięki stosowaniu otwartych rozwiązań budowane przez nas systemy są skalowalne, modułowe oraz pozwalają na łatwą rozbudowę o kolejne pomieszczenia, urządzenia oraz funkcje. Budując dom musimy pamiętać, że jest on budowany na lata. Staramy się wyprzedzać myślami oczekiwania naszych klientów, proponując sprawdzone, nowoczesne i przemyślane rozwiązania. Działające teraz, gotowe na jutro.


Stacks Image 769
Domowa sieć komputerowa.
Poziom 1
Słabo funkcjonująca sieć komputerowa jest jedną z bardziej irytujących rzeczy w domu. Przy instalacjach naszych systemów oferujemy szczegółową analizę oraz modernizację instniejącej sieci przewodowej oraz bezprzewodowej. Aby wszystko działo jak należy.

Poziom 2
Rozbudowa instniejącej sieci komputerowej? Dla nas to żaden problem. Położymy nowe okablowanie oraz zainstalujemy urządzenia które pozwolą na komfortową komunikację wszystkich urzadzeń pomiędzy sobą oraz internetem zgodnie z najnowszymi standardami.

Poziom 3
Kompleksowe rozwiązanie. Badanie potrzeb, pomiar zasięgu, projekt oraz wykonanie nowoczesnej sieci komputerowej w całym domu, jak również poza nim - sieć wi-fi na ogródku, w altance, itp. Sieć będzie gotowa do rozbudowy, kiedy tylko będzie to potrzebne.
Na Państwa życzenie możemy również stworzyć bezpieczniejszy niż typowy system zabezpieczeń sieci.