GRAMOFON ANALOGOWY LINN SONDEK LP12
Produkt, dla którego Ivor Tiefenbrun zbudował firmę Linn. Legenda, dla melomanów i fachowców absolutny wzorzec jakości oraz brzmienia analogowego. Gramofon ten produkowany jest niemal bez zmian od 1972 roku. Obiekt marzeń wszystkich wielbicieli płyt winylowych i wzorzec dla linnowskich źródeł cyfrowych. To dzięki temu brzmieniu wszystkie produkty Linn'a są „wypełnione” analogowym brzmieniem, wielką precyzją w odtworzeniu sceny dźwiękowej oraz wspaniałą muzykalnością.

Od Sondek'a LP12 zaczyna się cała historia Linn'a. To właśnie ten gramofon, uważany za najważniejszy produkt hi-fi wszech czasów, posiada najliczniejsze grono wielbicieli na całym świecie. Od ponad 40 lat miłośnicy muzyki mogą cieszyć się jego wyjątkowym brzmieniem. Oferuje bardziej muzykalne, przyjemne oraz naturalne brzmienie niż jakikolwiek inny gramofon, co powoduje, że LP12 od lat jest wzorcem, według którego wszystkie gramofony są oceniane.
Dla Linn'a jest to nadal najważniejszy produkt. Każdy z ponad 100 tys. sprzedanych egzemplarzy może zostać rozbudowany do najnowszej wersji, pozwalając z czasem jeszcze zwiększać satysfakcję z odtwarzania naszych płyt. Obudowa gramofonu (plinta) wykonana jest z naturalnego drewna przez najlepszych stolarzy, a mechanizm jest ikoną inżynierii precyzyjnej. Sondek LP12 tchnie nowe życie w ukochane płyty. Wystarczy tylko posłuchać... i nie ma już odwrotu.

W naszym salonie znajdą Państwo pięć wersji gramofonu Linn Sondek LP12 - Majik, Majik+, Akurate, Akurate+ oraz flagowy model Klimax.

Mobile Fidelity to amerykańska firma legenda, która od ponad 40 lat zajmuje się wydawaniem wyjątkowych płyt winylowych. Korzystając z pomocy projektantów swojego sprzętu studyjnego opracowała kompletne systemy analogowe: gramofon, ramię oraz wkładkę. Dostępne są dwa poziomy: Studio oraz Ultra.

Wszystkie produkty MoFi (Mobile Fidelity Electronics) są produkowane w Stanach Zjednoczonych. Przemyślane rozwiązania, często stosowane w wielkrotnie droższych konstrukcjach i świetne, pełne brzmienie powodują, że sprzęt MoFi podobnie jak ich płyty znajduje fanów na całym świecie.

W naszym salonie znajdą Państwo trzy modele źródeł MoFi:
Gramofon MoFi StudioDeck z wkładką MoFi StudioTracker
Gramofon MoFi UltraDeck z wkładką MoFi UltraTracker
Gramofon MoFi UltraDeck z wkładką MoFi MasterTracker

Przedwzmacniacze 'StudioDeck', 'UltraDeck' oraz szereg akcesoriów gramofonowych.

Rega Research to angielska firma wyspecjalizowana w budżetowych konstrukcjach gramofonowych. Wszystkie swoje gramofony produkuje w Anglii, co jest miłym zaskoczeniem w dziejszych czasach. Podobnie jak Linn, angielska firma nie zdaje się na podywykonawców, tnąc koszta.

Sama buduje od postaw swoje gramofony, ramiona oraz wkładki, które gorąco polecamy. Dla osób które dopiero chcą zacząć przygodę z czarnymi płytami, gramofony Regi stanowią świetną propozycję.

W naszym salonie znajdą Państwo trzy modele źródeł Regi:
Gramofon Rega P1 z wkładką Carbon
Gramofon Rega P2 z wkładką Bias 2
Gramofon Rega P3 z wkładką Elys 2

a także zasilacz 'TT PSU' oraz przedwzmacniacz MM 'Fono'.


LINN LP12 KLINIK w STEREO STEREO Warszawa

Flagowe źródło analogowe Linn'a, gramofon Sondek LP12 jest produkowany nieprzerwanie od ponad 40 lat. Każda, nawet najstarsza wersja może zostać rozbudowana do obecnej, najwyższej konfiguracji, ale jeszcze ważniejsza może być dla wielu użytkowników stała troska o swój gramofon.

Zalecamy dokonywanie przeglądów, wymianę zużytych części na nowe. Zaproponujemy najlepszą drogę rozbudowy oraz przeprowadzimy profesjonalną kalibrację - również w domu u klienta. Twój LP12 znowu może być jak nowy i brzmieć lepiej niż kiedykolwiek.

Oferta jest skierowana do wszystkich posiadaczy gramofonu Sondek LP12, gramofonów Linn Axis, a także Linn Basik.
PS. Ustawiamy też gramofony innych marek dla naszych klientów.