Magiczny system z jednego pudełka: Odtwarzacz strumieniowy, wysokiej klasy DAC, przedwzmacniacz gramofonowy, wzmacniacz słuchawkowy oraz wzmacniacz 2x 100W.

Linn jest producentem który zna się najlepiej na nowoczesnych źródłach cyfrowych. Jako pierwszy na świecie stworzył serwer muzyczny, gdzie muzyka zapisywana była w formatach kompresji bezstratnej (2001) oraz stworzył pierwszy odtwarzacz strumieniowy obsługujący formaty wysokiej rozdzielczości (2007). Dzisiaj, czwarta już generacja źródeł cyfrowych Linn’a wyznacza poziom odniesienia dla innych.

Majik DSM umożliwia odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości (192 kHz/24 bit) z dysków sieciowych, dostęp do serwisów streamingowych Spotify, Tidal oraz Qobuz, posiada wbudowany tuner radia internetowego oraz obsługuje AirPlay i Roon. Dla audiofila ważna będzie doskonała jakość dźwięku, dla melomana fantastycznie prosta obsługa nawet największych kolekcji, a dla miłośników najnowszej techniki możliwość sterowania systemem głosowo z poziomu asystenta głosowego Amazon Alexa.


Prawdziwe centrum multimedialne Twojego salonu
Dzięki doskonałemu zasilaniu oraz braku jakichkolwiek źródeł zakłóceń wewnątrz obudowy takich jak dyski czy wentylatory, przetwornik DAC szkockiego Wolfsona współpracujący z dedykowanym procesorem DSP zajmuje się obróbką danych muzycznych w najbardziej komfortowych warunkach przy wyjątkowo niskich wartościach zakłóceń. Wewnętrzny DAC jest wykorzystywany nie tylko przez źródło strumieniowe ale może być też wykorzystany przez inne urządzenia dzięki wyjątkowo bogatemu zestawowi wejść cyfrowych (3x Coaxial, 3x SPDIF, 1x Exakt Link, 4x HDMI). Wejścia HDMI w standardzie 2.0 są kompatybilne z formatami 4K/UHD. Co ważne, wszystkie źródła cyfrowe mogą skorzystać z procesora akustyki SPACE 2. generacji.

Twój gramofon nigdy nie brzmiał tak dobrze
Linn nie zapomina również o posiadaczach źródeł analogowych. Majik DSM posiada kompletny przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM (MC po dokupieniu dodatkowego modułu). Szkoci od lat słyną z najwyższej klasy gramofonów, stąd zastosowany phono-stage będzie świetnym partnerem dla Sondeka LP12.

Szkocka moc dla Twoich kolumn
Końcówka mocy w opatentowanym układzie Chakra wykorzystuje tranzystory bipolarne i układy monolityczne, które zapewniają niski poziom zniekształceń oraz dużą wydajność prądową. Mocny zasilacz i solidna konstrukcja zapewnia podwojenie oddawanej mocy przy spadku impedancji o połowę (aż do 2Ω), czego nie potrafią często wielokrotnie droższe urządzenia. Nie ma też problemów z obsługą kolumn 4Ω lub wymagających kolumn elektrostatycznych.

Przemyślane rozwiązania
Posiadaczy słuchawek (i małych dzieci) ucieszy wbudowany wzmacniacz słuchawkowy. Dyskretna aluminiowa obudowa w kolorze czarnym lub srebrnym zapewnia odpowiednie ekranowanie dla obwodów audio, stabilną platformę chroniącą od drgań oraz odpowiednie chłodzenie układów zasilania i wzmocnienia. Dodając do tego czytelny wyświetlacz oraz wygodnego pilota, mamy wszystko czego potrzeba aby w domowym zaciszu stworzyć niesamowity muzyczny spektakl na każde żądanie.System dopasowany idealnie do każdego pomieszczenia
Akustyka każdego pokoju jest zupełnie inna i wpływa na brzmienie naszego systemu. Poprawa akustyki poprzez instalację specjalnych elementów rozpraszających lub pochłaniających może być problematyczna lub wręcz niemożliwa. Rozwiązaniem problemu jest dedykowany procesor akustyki LINN Space, który jest wbudowany w każdy nowy odtwarzacz strumieniowy tego szkockiego producenta.

Instalując nowy system muzyczny, nasi specjaliści mierzą Państwa pokój i następnie przy pomocy oprogramowania komputerowego tworzą jego model akustyczny. Korzystając z bazy pomiarów najpopularniejszych modeli kolumn głośnikowych możemy obliczyć ich interakcję z pomieszczeniem i wprowadzić odpowiednie poprawki, tak aby zminimalizować negatywny wpływ akustyki na brzmienie naszej muzyki. W rezultacie otrzymujemy wierniejszą reprodukcję naszych ulubionych nagrań w domowym zaciszu, nawet jeśli pokój nie jest i nie bedzie przeznaczony wyłącznie do słuchania muzyki.

Majik DSM podobnie jak wszystkie urządzenia Linn’a jest produkowany w Szkocji. Spokój ducha zapewnia 5-letnia gwarancja oraz darmowa instalacja w domu przez przeszkolonego technika, obejmujące również ustawienie procesora akustyki SPACE.